Generacija ugostitelja 1976–2026. konobari, kuhari proslavila je svoju 50. godišnjicu mature. Okupilo ih se 18-ero iz dvaju razreda. Sastali su se ispred ulaza bivše, trgovačke, ekonomske škole, gdje su se fotografirali i prepoznavali, budući da se mnogi od njih nisu dugo vidjeli. Poslije su druženje nastavili u restoranu “Vinia”, kod Šapića u Purićanima. Uz odlično jelo i pilo družili su se uz uspomene, pjesme i ples. Pao je i dogovor da se sastanu za 3 godine, kad će većina imati 70 godina. Prelijepo druženje uz prisjećanje bivših dogodovština i komentiranje fizičkog izgleda, ali sretni smo što smo živi i što smo se i u ovom broju okupili, istaknuo je Željko Bajza u tekstu koji nam je poslao.

Imate priču ili informaciju?

Želite na neki problem upozoriti ili nekoga istaknuti?

Pošaljite nam poruku.

    Vaši podaci neće biti javno objavljeni niti proslijeđeni trećim stranama.