Nakon punih 30 godina ponovno su se okupili bivši učenici Ugostiteljsko-prehrambene škole u Bjelovaru kako bi zajedno obilježili veliku obljetnicu mature. Bila je to prilika za prisjećanje školskih dana, brojnih uspomena, prijateljstava i nezaboravnih trenutaka koji su obilježili jedno posebno životno razdoblje.
Posebnu radost svima je donio dolazak njihove razrednice, Dijane Hodalić, koja je svojim prisustvom dodatno uljepšala ovo okupljanje. Susret s razrednicom probudio je mnoga sjećanja na školske dane, zajedničke izazove i lijepe trenutke provedene u školskim klupama.

Uz mnogo smijeha, razgovora i prisjećanja na mladost, još jednom se pokazalo kako prava prijateljstva i uspomene ne blijede ni nakon trideset godina.
Sretna 30. obljetnica mature svim učenicima i njihovoj razrednici!

Imate priču ili informaciju?
Želite na neki problem upozoriti ili nekoga istaknuti?
Pošaljite nam poruku.
Vaši podaci neće biti javno objavljeni niti proslijeđeni trećim stranama.












