Mažoretkinje grada Grubišnoga Polja vrlo su uspješno sudjelovale na 27. državnom prvenstvu Hrvatskog mažoret saveza u Varaždinu. Među 40 formacija iz 19 gradova iz Hrvatske nastupili su grubišnopoljski kadetski i juniorski tim u kategorijama palice i štapa. U kategoriji palica i kadetkinje i juniorke osvojile su prvo mjesto. I u solo nastupima osvojene su zlatne medalje. U nastupu s palicom osvojile su ih kadetkinja Iva Znamenaček i juniorka Nika Ivandija, dok su Natali Ćafor i Darija Frča zablistale zlatnom medaljom u duu s palicom. Medalja ima još. Formacija kadetkinja u kategoriji štapa kao i Lara Pavić u kadetskom solo nastupu sa štapom osvojile su treće mjesto. Kadetkinje Emma Šplajt i Nika Đerke u kategoriji dua sa štapom bile su četvrte, a to je mjesto zauzela i formacija juniorki u kategoriji štapa.

Više pročitajte u 179. broju 043 Bjelovarsko-bilogorskog vjesnika koji je dostupan od četvrtka 23. svibnja