14.3 C
Bjelovar
Nedjelja, 1 listopada, 2023
spot_img

Pred nama je još jedan sportski vikend

Nove vijesti

Predstojeći vikend (subota, 2. i nedjelja, 3. travnja) ljubiteljima sporta još jednom donosi mnoga uzbuđenja. Već po običaju, na travnjake će najprije izaći naši županijski nogometni trećeligaši; NK Mladost Ždralovi te Bjelovarčani. Igrat će se utakmice 20. prvenstvenog kola Treće hrvatske nogometne lige Sjever, a pred svojim će navijačima zaigrati Mladostaši. Protivnik će im biti momčad Rudara iz Murskog Središća, dok će NK Bjelovar odmjeriti snage sa sastavom Koprivnice. Ovome treba dodati da će se prvi sučev zvižduk u Ždralovima začuti nešto ranije od predviđenog (13:30), a momci stratega Luke Bilobrka će igrati u predviđenoj satnici – od 16:30, ali na igralištu u Križevcima zbog zauzetosti koprivničkog nogometnog zdanja. U Četvrtoj hrvatskoj nogometnoj ligi Bjelovar-Koprivnica-Virovitica je na rasporedu 17. runda u kojoj će naši klubovi u jednom meču biti domaćini, dok će se u tri uputiti na gostovanje. Garešnički Garić će dočekati legradski Graničar, NK Dinamo Predavac će otići još jednom Graničaru – onom đurđevačkom, Bilogora 91 iz Grubišnog Polja će gostovati kod Mladosti u Kloštru Podravskom, a Čazmanci u Imbriovcu kod Borca. Garešničani i Predavčani će do bodova pokušati stići u subotu, a nogometaši Bilogore 91 i Čazme u nedjelju. Svi dvoboji će započeti od 16:30.

Dva susreta najjačeg županijskog nogometnog ranga također će se igrati u subotu od 16:30, a bit će to: NK Zdenka 91 Veliki Zdenci – NK Kamen Sirač što će ujedno biti i derbi te NK Daruvar – NK Trnski Nova Rača. Ostali susreti 19. kola će biti odigrani u nedjelju, a za kraj ovog izlaganja preostalo nam je još kazati kako će u subotu na teren i rukometašice, odnosno rukometaši Bjelovara. Izabranice trenera Daria Obrana će gostovati u Zagrebu kod tamošnje Trešnjevke (18:30; 20. kolo Prve hrvatske rukometne lige za žene), dok će Kesizubci do četvrte pobjede u nizu pokušati doći protiv Rudara iz Ruda. Riječ je o 6. rundi lige za opstanak u „Paket 24 Premijer“ ligi, a njihov domaći termin, u dvorani Europskih prvaka je već nadaleko poznat – 19 sati i 14 minuta.  

Vezane vijesti

spot_img
- Slušaj Super narodni radio -

Crna kronika