Nadolazeći vikend (subota 12. i nedjelja 13. ožujak) nam donosi mnoštvo sportskih događanja u Bjelovaru i njegovoj okolici. Naši županijski trećeligaši; NK Bjelovar te ždralovačka Mladost će u subotu od 15 sati odigrati utakmice 17. kola Treće hrvatske nogometne lige Sjever. Bjelovarčani će igrati na domaćem terenu protiv varaždinskog Varteksa, dok će Mladostaši odmjeriti snage sa momčadi Papuka u Orahovici. Rukometašice Bjelovara će istog dana na parket dvorane Europskih prvaka, a igrat će protiv igračica Zeline od 17 sati. Riječ je o 17. kolu Prve hrvatske rukometne lige. Sportsku subotu u Bjelovaru će okončati RK Bjelovar koji će za suparnika imati zagrebačku Dubravu od 19 sati i 14 minuta (4. kolo lige za ostanak „Paket 24 Premijer“ lige), dok će se dvoboji 14. kola Četvrte hrvatske nogometne lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica, u kojoj Bjelovarsko-bilogorska županija ima četiri predstavnika igrati dva dana.

Najzanimljiviji susret bit će onaj u Predavcu gdje će gostovati nogometaši garešničkog Garića (nedjelja; 15:30). Isto tako, nedjelja je rezervirana za 16. kolo Prve županijske nogometne lige. Na travnjake će naši županijski prvoligaši, također od 15:30. Igrat će se svih osam dvoboja, a derbi će biti odigran u Gudovcu gdje će stići Daruvarčani. Također, u nedjelju od 15:15 će zaigrati i bjelovarski malonogometaši. Oni će gostovati u Zagrebu gdje će im se suprotstaviti tamošnja Uspinjača-Gimka. Stoga, svim zaljubljenicima u sport preostaje samo uživati.(Filip Mlinar)