AK Bjelovar sudjelovao na dvoranskom prvenstvu limača i kadeta, a veteranka Nataša Grabovac Lukić brončana na Balkanskim igrama

Proteklog vikenda u športskoj sportskoj dvorani u Murskom Središću, održano je po prvi put momčadsko natjecanje limača, limačica, kadeta i kadetkinja. Sudjelovalo je 149 natjecatelja iz 7. atletskih klubova. Discipline natjecanja bile su: dalj iz mjesta ekipni, bacanje vortexa u metu i štafeta na 30 m. Odličan rezultat ostvarile su kadetkinje AK Bjelovar osvojivši drugo mjesto u sastavu: Nika Vlahović, Arijana Tomljenović, Mia Rakoci, Iva Šimić, Ela Petrić i Nika Trkulja.

Druga momčad osvojila je 8. mjesto u sastavu: Lara Sić, Lana Patekar, Dora Patekar, Krešimir Kelava i Nubi Kasongo.

Ovo su vrlo korisna natjecanja pogotovo za najmlađe uzraste u zimskom periodu kako bi što spremnije dočekalo sezonu natjecanja na otvorenom.

Veteranka AK Bjelovar Nataša Grabovac Lukić na trećim dvoranskim Balkanskim igrama u Beogradu na kojima je sudjelovalo oko 300 natjecatelja preskočila je 134 cm i osvojila brončanu medalju, prvo mjesto osvojila je predstavnica Turske a drugo Slovenije.