Paket24 Premijer Liga – Liga B: Bez pobjednika u Bjelovaru

Kao što se i moglo očekivati, vrlo zanimljiv i neizvjestan bio je susret Bjelovara i Varaždina 1930. Čak deset izjednačenja rezultata bilo je u prvih 30 minuta. Ipak, u samoj završnici domaćin je nešto manje griješio i na kraju na predah odnio plus dva (14:12).

Na početku drugoga dijela još jedno kratko vrijeme prednost je bila na strani Bjelovara. Onda je sve otišlo na stranu gostiju. Ali bila je to minimalna prednost. Igralo se pogodak za pogodak sve do 52. minute, kada Varaždinci bježe na plus dva (25.27). Onda Bjelovar odgovara s dva pogotka za redom. Varaždin ponovno prijeti jer vodi 27:28, pa 28:29, ali Bjelovar uspijeva izjednačiti dvije i pol minute do kraja (29:29) i to ostaje konačni rezultat. Vanja Šehić sa sedam pogodaka bio je najbolji u redovima Bjelovara. Isti učinak imao je na drugoj strani Luka Trojko. Vratari Dubravko Grgić i Tin Herceg ugradili su po 11 obrana za svoje momčadi. Bjelovar je tako stigao do prvog boda, Varaždin 1930 pak ostao bez poraza i nakon tri kola.

Utakmicu je sudio najbolji svjetski sudački par Gubica – Milošević, a na tribinama je bio i izbornik rukometne reprezentacije Hrvoje Horvat.

PAKET24 PREMIJER LIGA – LIGA B: 3. KOLO

ZAMET – MOSLAVINA 34:20

BJELOVAR – VARAŽDIN 1930 29:29