Zanimljiv i prilično izjednačen susret odigrali su Moslavina i Bjelovar. Domaćin je vodio od početka do kraja susreta. Najveća njihova prednost u prvom dijelu bila je plus tri, stvorena u završnici. Ali uz četiri izjednačenja, bilo je tu i deset situacija sa samo pogotkom prednosti Moslavine.

Na poluvremenu je domaćin imao upravo takvu razliku (15:14). U nastavku se Moslavina ponovno malo odvojila u prvih deset minuta i uz velike napore uspjela to održati do kraja. Kesizupci su se u 53. približili na minus tri i to je bio zadnji ozbiljan pokušaj. S dva pogotka zaredom, domaćin je uskoro pobjegao na plus pet (25:21) i rutinski priveo susret kraju.

Vedran Kristić u redovima Moslavine imao je 13 obrana, a najbolji strijelac bio je  Filip Vučelić s devet pogodaka. Bjelovaru nije previše pomogao ni  prošle sezone sjajni Tibor Jurjević koji se tek vratio nakon ozljede (1/3). Naraspoloženiji u redovima Bjelovara bio je Žarko Ćurić sa šest pogodaka.

U 3. kolu Bjelovar će 25. rujna u Dvorani europskih prvaka ugostiti Varaždin.