7. kolo Paket24 Premijer lige – Lige za ostanak: Bjelovar i Gorica podijelili bodove

foto / Dražen Kocijan Kocka

Središnji susret 7. kola Paket24 Premijer lige – Lige za ostanak, bio je onaj između Bjelovara i Gorice. Na kraju je završio bez pobjednika 29:29.

Priliku za slavlje imali su i jedni i drugi. Prvo poluvrijeme je naime, pripalo domaćinu s 15:14. Između toga, bilo je vodstvo Gorice na početku 0:2, pa domaćina 9:6, i 15:10, da bi se Gorica sasvim približila mini serijom 1:4 u samoj završnici i došla na minimalan zaostatak. Bjelovar je uspio držati prednost do sredine drugog  poluvremena. Nakon tri izjednačenja, Gorica preuzima primat u 49. pri rezultatu 23:24. Tri minute prije kraja, gosti imaju tri pogotka prednosti 25:28, ali ne uspijevaju to sačuvati i pretvoriti u pobjedu. Nizom od 4:1 sad je uzvratio domaćin i na kraju je završilo miroljubivo, 29:29. Tibor Jurjević opet je kao i mnogo puta ove sezone, bio najbolji u redovima Bjelovara s osam pogodaka. Kod Gorice, sjajan Hrvoje Ceković koji je imao realizaciju deset od deset i najzaslužniji je što Gorica nije poražena.