U 14. kolu Paket24 Premijer lige, uzbudljivo i pomalo dramatično bilo je u Bjelovaru. Na kraju je Bjelovar susret s Varaždinom završilo podjelom bodova 24:24.

Varaždinci su dominirali većim dijelom prvog poluvremena. Plus tri bila je njihova najveća prednost, li je nisu uspjeli održati do kraja, jer se Bjelovar sjajno digao sredinom poluvremena i na kraju s minimalnim vodstvom 15:14 otišao na predah. Varaždin je stalno zaostajao u drugom dijelu, no nije predavao. Dapače, od 52. minute kad je stigao do izjednačenja 22:22, do kraja bio je najprije u minusu od dva pogotka pa to stigao. Onda je imao dva pogotka prednosti pa to skoro prokockao. Na kraju je imao cijelu jednu minutu napad za pobjedu i nije uspio uopće uputiti udarac prema vratima domaćina. Tako da je 24:24 zapravo najrealniji rasplet bjelovarske priče.