Kao što se moglo očekivati odličan rukomet moga se vidjeti u susretu Poreča i Bjelovara. Nakon tri pobjede u nizu, Bjelovarčani su puni samopouzdanja došli u dvoranu Veli Jože i predstavili se u sjajnom izdanju, no na kraju su ipak izgubili 27:24. Domaćin je gotovo cijelo prvo poluvrijeme jurio njihovu prednost. Tek u završnici su rukometaši Ilije Lovrinovića uspjeli povesti i stvoriti tri pogotka razlike te mirno otišli na predah. Ali ta se prednost istopila odmah na startu drugog poluvremena. Ali vodeći sastav lige nije posustao. Nakon bjelovarskog vodstva 18:19, stižu dvije serije od tri pogotka za redom i konačno u 49. Poreč ima plus tri, te rutinski privodi susret kraju. Briljantan je bio Luka Moslavac s 12 pogodaka u redovima domaćina. Najbolji kod Bjelovara Tibor Jurjević sa šest pogodaka.

PAKET24 PREMIJER LIGA: 13. KOLO
POREČ – BJELOVAR 27:24
VARAŽDIN – ZAMET 27:26
RKHM DUBROVNIK – SESVETE 30:36
SPAČVA VINKOVCI – GORICA 32:27
DUBRAVA – UMAG 33:22