Bjelovar pobijedio Dubravu 28:30 u zaostaloj utakmici 11. kola Paket24 Premijer lige

Zaostalu utakmicu 11. kola Paket24 Premijer lige odigrali su jučer rukometaši Bjelovara u gostima protiv Dubrave. Bilo je to još jedno dobro izdanje Bjelovara koji je još jednom pobjedom najavio, nadamo se, dobar ulazak u drugi dio prvenstva koji počinje u subotu gostujućom utakmicom protiv Poreča.

Bjelovar je jučer slavio protiv Dubrave 28:30, a osobito dobro je odigrano prvo poluvrijeme koje su Bjelovarčani dobili 12:16, dok su u drugom poluvremenu rukometaši Dubrave uspjeli smanjiti razliku na -2.

Najefikasniji u redovima Bjelovara bio je Tibor Jurjević koji je zabio 11 golova.

Prvi dio prvenstva koji je dosta diktirao koronavirus je zaključeno, a Bjelovar ga je završio na 7. mjestu.