Paket24 Premijer liga, 6. kolo: Bjelovar slavio protiv Umaga

Raspored sezone u Paket24 Premijer ligi u velikoj mjeri diktira koronavirus, pa tako nakon prošle utakmice 8. kola, rukometaši Bjelovara su jučer odigrali utakmicu 6. kola protiv Umaga u Dvorani europskih prvaka u Bjelovaru.

Sami sebi poklonili su najljepši poklon prije Božića, pobjedu! Prvo poluvrijeme igralo se gotovo gol za gol, a početkom drugog poluvremena Bjelovar je uspio stvoriti prednost od nekoliko golova, koja je bila najveća u 47′ 23:18, da bi u zadnjem dijelu utakmice Umag došao nadomak izjednačenju.

Naime, do kraja utakmice Bjelovar je uspio zabiti samo jedan pogodak dok su rukometaši Umaga došli na korak do poravnanja. Ipak, na kraju, Bjelovar je slavio s minimalnih 24:23. Najefikasniji u redovima Bjelovara jučer je bio Josip Repušić sa 7 golova.