Matija Copak novi predsjednik općinske organizacije HDZ-a Općine Farkaševac

Članovi HDZ-a u nedjelju su birali lokalne čelnike, odnosno nova vodstva općinskih, gradskih i županijskih organizacija. Nakon izbora novog predsjednika je dobila i općinska organizacija HDZ-a općine Farkaševac. Za predsjednika je izabran Matija Copak, a dva potpredsjednika su Ivan Đurasek i Darko Božić.
U općinskoj organizaciji pripreme za unutarstranačke izbore provodile su se unutar zadnje četiri godine sa željom da mladi ljudi dođu na čelo stranke.
– Izabran je novi tim mladih ljudi koji će stranku i Općinu Farkaševac voditi u pravom smjeru. S obzirom na to da nismo zadovoljni s načinom vođenja naše općine planovi su nam jasni, istaknuti mlade poštene i prave kandidate na sljedećim lokalnim izborima. Njihovi interesi moraju biti isključivo dobrobit naših građana i naše općine – kazao nam je Copak.

Vidi li sebe kao kandidata za načelnika Općine Farkaševac na lokalnim izborima 2021. godine Copak nam nije želio potvrditi:
– To ćemo istaknuti programom za predstojeće lokalne izbore. Prvo moramo dovršiti ostatak izbora unutar stranke što se tiče županijske organizacije. Tek početkom sljedeće godine ćemo se dogovoriti i odrediti našega kandidata – rekao je Copak.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.