Badminton klub Bjelovar se vratio natjecanjima

Nakon dugo vremena Badminton klub Bjelovar počeo je sudjelovati na natjecanjima.

– Pretpošlog vikenda ( 7.11. ) u Zagrebu je održano, 4. kolo Hrvatskog kupa za djevojčice i dječake do 13 godina. S obzirom da smo tek počeli trenirati ( mjesec dana ) važno je bilo vratiti se treninzima i ući u natjecateljski ritam. Nažalost nisu nastupili svi igrači zbog epidemije korona virusa – kaže prof. Saša Ćurčić predsjednik kluba.

Tessa Komljenović osvojila je šesto mjesto, Lovro Stojan deseto, a nakon duge pauze vratio se i Danijel Radović koji je završio na 12 mjestu! U mixu Tessa i Lovro završili su na osmom mjestu.

U nedjelju, 15. 11. 2020. u Čakovcu je održano 4. kolo Hrvatskog kupa u konkurenciji U11 i U19.

U svom prvom službenom nastupu LOVRO ŠUŠNJAREC u singlu je osvojio peto mjesto, a u paru s Lovrom Matovinom iz BK Koprivnica PRVO mjesto i ZLATNU medalju!! Čestitamo našem Lovri, a posebno Lovri Matovini koji je osvojio zlatnu medalju u singlu i paru!!

Idući vikend ukoliko ne bude zabrana održavanja sportskih natjecanja bjelovarsko badmintonaši trebali bi sudjelovati na prvenstvu Hrvatske u konkurenciji U13, U19.