3. HNL SJEVER, 10.kolo: Visoka pobjeda Mladosti

Ždralovačka Mladost u 10. kolu s visokih 6:1 nadigrala je Podravac i upisala nova 3 boda na svoj konto.

Već u prvih 11 minuta bilo je jasno da iznenađenja neće biti jer je već u 4′ Mladost povela golom Vrbanića, da bi u 11′ na 2:0 povisio Sabljić. To je bio rezultat s kojim se otišlo na odmor, da bi u drugom dijelu Mladost iskoristila većinu svojih prilika.

Sabljić je zabio u 54′, pa odmah i tri minute kasnije za svoj hat-trick i 4:0. Dva gola zabio je i Hudećek, no prvi je bio u svoju mrežu u 71′, da bi isti igrač zabio i u 89′ za 6:1. Prije toga za 5:1 je zabio Resler u 87′.

U 11. kolu 31. listopada Mladost ide u goste Virovitici.

Dodajmo da je utakmica Bjelovara i Graničara odgođena zbog samoizolacije igrača Bjelovara.