4. NOGOMETNA LIGA BJ-KC-VT, 5.kolo: U derbiju županijskih četvrtoligaša slavila Čazma

U 5. kolu 4. nogometne lige BJ-KC-VT u Čazmi su snage odmjerili Čazma i Daruvar. Čazmanci su nastavili dobar niz i u ovom kolu slavili s visokih 6:0. Čazma je u prvih pet kola jedna od tri neporažene momčadi, ali i ekipa koja ima najučinkovitiji napad s ukupno zabijenih 15 golova. Susret s Daruvarom je slovio kao županijski derbi, no samo na papiru, jer pobjeda Čazme nije dolazila u pitanje. Mrežu Daruvara načeo je već u 9′ minuti Margetan. Na 2:0 iz jedanaesterca je u 21′ povisio Furmek. 10 minuta nakon toga Ravlić je povisio na 3:0 i u prvom poluvremenu je još za 4:0 zabio Kirin. U drugom poluvremenu po gol su ponovno zabili Ravlić i Kirin za konačnih 6:0.

Od ostalih rezultata valja izdvojiti susret predavačkog Dinama i grubišnopoljske Bilogore 91 koji su dobili gosti 1:2.

Od ostalih naših županijskih četvrtoligaša Garić je izvukao bod protiv favoriziranog Ferdinandovca, bilo je 0:0, a u Velikom Trojstvu Bilogorac je izgubio od Suhopolja 1:4.

Nakon 5. kola prvo mjesto na tablici drži Bilogora 91 sa 12 bodova, slijede s bodom manje Čazma i Ferdinadovac. Dinamo iz Predavca je na 4. mjestu, Daruvar 6., Garić 10., Bilogorac 12. i Zdenka 91 je 13..