3. HNL SJEVER, 4.kolo: Pobjeda Mladosti, još jedan poraz Bjelovara

I u 4. kolu 3. HNL sjever ždralovačka Mladost ne zna za poraz. S visokih 6:1 nogometaši Mladosti pobijedili su Graničar i nakon 4. kola na čelu su ljestvice s 12 bodova, 5 više od drugoplasirane Virovitice i trećeplasiranog Graničara.

Đurđevački Graničar dobar je otpor pružio samo u prvih 25 minuta, čak su i poveli u 7 minuti, no Mladost je izjednačila golom Kožarića u 31′. Odmah 2 minute nakon toga za 2:1 je zabio Mlinarić i to je rezultat s kojim se otišlo na odmor. U drugom dijelu na terenu je postojala samo Mladost koja je zabila još 4 gola. U strijelce su se upisali Vrbanić, Hajdarović i Kočiš, dok je autogol zabio Kožar.

Mladost 19. rujna u 5. kolu ide u goste Papuku.

Nogometašima Bjelovara ne ide na početku sezone, pa su upisali još jedan poraz, iako su mogli do boda. Naime, gol su dobili u sudačkoj nadoknadi.

Tehničar je poveo u 18 minuti, a u 39′ Kunštek je izjednačio. S 1:1 se otišlo na poluvrijeme. Bjelovar je u nastavku imao dosta šansi i dobro igrao, no sreća je bila na strani domaćina koji su zadnjim trenucima utakmice došli do sva 3 boda.

Bjelovar u subotu igra doma protiv Podravca u 16 sati.