Udruga “Impress” iz Daruvara organizirala on-line natjecanje u crtanju

Udruga za promicanje pozitivne afirmacije mladih u društvu „Impress“ iz Daruvara je, kako bi ove dane kada smo primorani zbog mjera protiv koronavirusa provesti u u svojim danima mogli provesti na što kreativniji način, organizirala online natjecanje u crtanju kroz koje su brojni podržali važnost ostanka doma i rada na svojoj kreativnosti od kuće.
U izazovu je sudjelovalo 38 sudionica i sudionika iz Hrvatske, Armenije, Poljske, Rusije, Njemačke i Turske koji su napravili 127 radova.
Svima će biti dodijeljene vrijedne on-line zahvalnice s njihovim imenima kao uspomena na sudjelovanje u ovom natjecanju.
Uz to, onima koji su se istaknuli u određenom području bit će, uz zahvalnice, dodijeljene dodatne tiskane potvrde za najbolji rad u pojedinoj kategoriji i prigodna nagrada.

  1. mjesto u kategoriji „FAN FAVORITE“ osvaja PAOLA AMBROŠ, Naziv rada: „Konj“
    (poklon paket „IMPRESS“ – ruksak, majica, penkale, notes, bočica za vodu, jastučić za vrat, USB stick)
  2. mjesto u kategoriji „FAN FAVORITE“ osvaja NEVIA HRABRIĆ, Naziv rada: „Zamišljena dama“ (poklon paket „IMPRESS“ -ruksak, notes, USB stick )
  3. mjesto u kategoriji „FAN FAVORITE“ osvaja BORNA HRABRIĆ, Naziv rada: „Golman HNK Daruvar“ (poklon paket „IMPRESS“ -ruksak, majica)

    Četrnaestočlani žiri sastavljen od predstavnika iz 6 država nagrađuje i brojne radove s dodatnim priznanjima i poklon paketom IMPRESS (kapa i bočica za vodu), a sukladno slijedećim kategorijama:
    Najbolji rad u kategoriji „Portret“: Mateja Kušić, naziv: Teta
    Najbolji rad u kategoriji „Kreativnost“: Edit Posavec, naziv rada: “Žena“
    Najbolji rad u kategoriji „Mrtva priroda“: Paola Jambrović, naziv: „Voće“
    Najbolji rad u kategoriji „Pejsaž“: Natalia Danilova, naziv: „Zima u Rusiji“
    Najbolji rad u kategoriji „Interpretacija pokreta“: Iliana Zoumi, naziv rada: „Let“
    Najbolji rad u kategoriji „Nada“: Tenzin Gendum, naziv: „Monk with praying flags“
    Najbolji rad u kategoriji „Utjecajna poruka“: Martina Lukač, naziv: Život
    Najbolji rad u kategoriji „U fokusu“: Elena Mihatović, naziv: „Pod objektivom“
    Najbolji rad u kategoriji „Apstrakcija“: Teo Tokić, naziv rada:“Svemir“
    Najbolji rad u kategoriji „Čežnja“: Tena Farkaš, naziv rada: “Priroda i društvo“
    Najbolji rad u kategoriji „Najemotivnija priča“ (rad nastao prije i završen nakon potresa u Zagrebu): Ema Marijon, naziv: „Zrak u nebu“
    Najbolji rad u kategoriji: „Akvarel“: Dora Slama, naziv: Zeko
    Najbolji rad u kategoriji „Digitalna umjetnost“: Adela Dangubić, naziv rada: „Venecijanska lutalica“
    Najbolji rad u kategoriji „Emocija“: Mateja Jakovović, naziv rada: “Društvo“
    Najboljirad u kategoriji “Zajedništvo”: Nela Adlaf
    Najbolji rad u kategoriji „Pogled“: Ivana Vida, naziv: „Oči nikad ne lažu“
    Priznanje za najveći broj prijavljenih radova: Monika Krčma, izdvojeni rad: „Zagrljeni“
    Udruga „Impress“Pred organizirat će i druge natječaje i aktivnosti kao što su pisanje, glazba, online radionice, online aktivnosti na području znanosti, tehnologije, inženjerstva i matematike, online pomoć pri učenju, online besplatno učenje stranih jezika, online plesne radionice i info kutak.
    Više o svemu pogledajte na www.udruga-impress.hr.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.