Odlični rezultati plesača Plesnog kluba H-8 u Koprivnici

U subotu 23. studenog u Koprivnici je održano  međunarodno natjecanje u standardnim i latinsko-američkim  plesovima u organizaciji Hrvatskog sportskog plesnog saveza i domaćina, plesnog kluba ”Koprivnica”. Natjecalo se preko 250 natjecatelja, što parova, pojedinaca i grupa, iz  18 kluba, a sudilo je 6 sudaca.

8.”Trofej grada Koprivnice” osvojio je u kategoriji ”A” odraslih  plesni par Marko Šapina-Anja Alispahić iz PK ”Lambada ” Split , dok je dvostruki osvajač 8.Trofeja grada Koprivnice, u standardnim i latinsko-američkim plesovima, plesni par Filip Pelko-Nika Jelić iz PK ”Lambada ” Split.

 Među natjecateljima bili su članovi Špk ”H-8”  njih 31, od toga 5 parova i 21 solo natjecatelj, koji su osvojili 8 zlatnih, 4 srebrne i 8 brončanih medalja.

Rezultati: NAPREDNA RAZINA

Mlađi osnovci:  

Ramona Pečar – 3. mjesto D2 standard, 1. mjesto D2 latin, 

Lena Medvedović – 5. mjesto D2 standard, 1. mjesto D3 latin

Osnovci:

Valerija Brajdić – 1. mjesto D1  standard i zlatna medalja i 4. mjesto D2 latin;

Iva Horvat – 4. mjesto D2 standard, 3. mjesto D2 latin i brončana medalja;

Jana Polak – 6. mjesto  D2 standard, 4. mjesto D3 latin;

Matea Prskalo –  3. mjesto  D2 standard, 3. mjesto D3 latino, brončane medalje; 

Jan Bradić –  3. mjesto  D3 standard i brončana medalja  i 1. mjesto D3 latin i zlatna medalja; 

Petra Srebrenović –  6. mjesto  D3 standard i 5. mjesto D3 latin; 

Vanesa Račan –  4. mjesto  D3 standard i  2. mjesto D3 latin i srebrna medalaj; 

Ameli Košćak Vukobrat –  2. mjesto  C standard i  2. mjesto C latin i srebrne medalje; 

Mlađa mladež:

Barbara Babok –  3. mjesto  D1 standard i brončana medalja i u latini 10 mjesto.

POČETNA RAZINA:

 U  POČETNOJ RAZINI postignuti su sljedeći rezultati natjecatelja ŠPK ”H-8”,  a plesali su engleski valcer i cha-cha-cha: Noa Stručić, Lorena Nemčić, Laura Božac, Sara Gojković, Nikolina Krizmanić, Lana Novak, Lara Novak, Antonija Lacko, Tena Krolo, Hana Birać. U paru su još plesali Noa Stručić i Antonija Lacko te Lana Novak–Gabrijel Jurić.Navedeni natjecatelji osvojili su srebrne i brončane oznake medalja.

Sportski plesni parovi Borna Kovačević-Petra Filipan (mlađi osnovci ) u ST i LA plesovima osvojili su 1.mjesta i zlatne medalje, Leon Grgić-Larisa Trgovac u obje discipline osvojili su prva mjesta i zlatne medalje, Filip Dujmović-Sara Haistor (mlađi osnovci ) osvojili su  u obje discipline 3.mjesta i brončane medalje, Petar Klinac-Erna Sočec osvojili su 2.mjesto (LA) i srebrne medalje.

Sljedeće natjecanje je u Čakovcu 14.12.2019.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.