PAKET 24 PREMIJER LIGA, 8.KOLO: Zamet u zadnjoj sekundi do pobjede protiv Bjelovara

Zamet i Bjelovar u 8. kolu Paket 24 rukometne lige odigrali su susret s najviše pogodaka. Na kraju su slavili domaćini 31:30. Petnaestak minuta bio je to potpuno izjednačen susret u kojemu nitko nije uspijevao stvoriti veću prednost. Onda se za kratko odvaja Bjelovar. U 16-oj ima plus dva (10:12). Ali domaćin to brzo stiže i u 27-oj ima tri pogotka razlike 17:14. Na poluvremenu je samo minus jedan 17:16, tako je bio i u nastavku. Malo su vodili Zamećani, malo Bjelovarčani, ali nitko s razlikom većom od jednog pogotka. U infarktnoj završnici Zamet sa zvukom sirene postiže pogodak odluke 31:30. Kod Bjelovara prvi strijelac bio je Filip Jurišić   sa sedam pogodaka.

U 9. kolu 23. studenoga u Dvorani europskih prvaka igra se derbi kola , Bjelovar – Spačva.