II. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA – SJEVER, 6.kolo: Odbojkaši Čazme slavili u derbiju kola

Čazma – Sheeft 3 – 1 (25:23, 11:25, 27:25, 25:20)

U subotu u Školsko-sportskoj dvorani u Čazmi odigrana je odlična utakmica jedine dvije neporažene ekipe prvenstva. Nakon što je Čazma u neizvjesnoj završnici dobila prvi set, gosti ekspresno izjednačavaju na 1:1. Sheeft vodi i cijeli treći set do 24:22. Čazma spašava dvije set lopte i iskorištava svoju prvu za 2:1. U četvrtom setu Čazma još podiže igru i upisuje i petu pobjedu. Ovom pobjedom Čazma je jako blizu jesenskog naslova.

Suci: Kopačević(Čakovec), Stanojević(Čakovec), Delegat: Konakčijev(Varaždin)  Efektivne igre : 89 min.

Čazma: Karapandža, Starčević, Molnar Mar., Tišljar, Molnar Mat., Vojković, Birt, Premuž, Opačić, Ivanetić

Trener i igrač: Krešimir Donđivić

Sheeft: Leovac, Balija, Varga, Mišak, Steinocher, Lečić, Matić, Oreški, Bijelić, Brkić, Bosnar, Kapetanović

Trener i igrač: Barbić Zlatko