PAKET 24 PREMIJER LIGA: 7. KOLO – Poraz Bjelovara od Umaga

U 7. kolu Paket 24 Premijer lige jedino pravo iznenađenje priredili su rukometaši Umaga, pobjedom nad Bjelovarom 30:28. I  svi ostali domaćini upisali su pobjede.

Nakon četiri poraza za redom Umag je napokon prekinuo crni niz. I to protiv iznenađujuće dobrog Bjelovara ove sezone. Domaćin je vodio od početka do kraja. Samo jedno izjednačenje (9:9) imali su gosti u prvom dijelu. Na poluvremenu su zaostajali tri pogotka (16:13).

U nastavku je Umag sve kontrolirao do ulaska u posljednjih pet minuta. Onda se Bjelovarci priključuju. U 54-oj slijedi novo izjednačenje 26.26 pa onda još jedno 28:28. Tu je Bjelovar stao. Domaćin je u posljednjih 70 sekundi zabio dva pogotka i stigao do iznimno vrijednih bodova. S deset pogodaka Igor Vujić vukao je Umag. Sedam pogodaka zabio je Ivan Koncul na drugoj strani.

PAKET 24 PREMIJER LIGA: 7. KOLO
DUBRAVA – DUBROVNIK 34:27
UMAG -BJELOVAR 30:28
POREČ -SPAČVA 32:25
SESVETE -VARAŽDIN 1930 27:24
GORICA -ZAMET 26:22

PAKET 24 PREMIJER LIGA: 7. KOLO - Poraz Bjelovara od Umaga