Kesizupci slavili u derbiju 6. kola Paket 24 premijer lige. Bjelovar – Poreč 30:28

0
106

Derbi 6. kola  Paket 24 premijer lige igran je u Bjelovaru,  uz izravni televizijski prijenos na PlanetSportu. Kao što se i moglo očekivati bio je to vrlo izjednačen susret. Poreč je počeo susret s vodstvom 1:4 i držao je minimalnu  prednost  do posljednje minute prvog dijela, kada Bjelovar izjednačava na 14:14. Slično je bilo i u nastavku. Pogodak ili dva prednosti ima Poreč, ali Bjelovar je stalno tu. Konačno  domaćin ima  seriju od 4-0, od 52. do 55-te i okreće prednost na svoju stranu 27:25  I uspijeva to sačuvati do kraja. Na kraju je bilo 30:28 za Bjelovar. Po šest pogodaka za Bjelovar postigli su Domagoj Grizelj i Filip Jurišić.

Trener Kesizubaca Hrvoje Privšek nakon utakmice je rekao kako se vidi nedostatak iskustva u odnosu na ekipe koje dugo igraju zajedno i imaju nekoliko igrača iznad starijih od 30 godina kao što je to Poreč.

– Opet dva sedmerca nismo iskoristili, kao i nekoliko zicera, gubili smo 46 minuta utakmice kada nam je vratar pomogao s nekoliko obrana i pohvalio bih ekipu u taktičkom dijelu jer smo trčali svih 60 minuta. Čestitam sjajnoj publici, ovo je prava rukometna dvorana i pravi navijači. Svakog dana ćemo dizati klub i ja se nadam do europskih visina- rekao je Privšek.