U rat priopćenjima oko izgradnje nove bolnice u Bjelovaru uključio se i GLAS BBŽ

Nakon što su priopćenja oko gradnje nove zgrade Opće bolnice Bjelovar medijim uputile ŽO HDZ-a i SDP-a, priopćenje je uputio i GLAS BBŽ.

U priopćenju GLAS BBŽ izražava zabrinutost što BBŽ u Hrvatskom saboru Miro Totgergeli predstavlja BBŽ.

Nadalje u priopćenju se navodi:

Zaista je teško povjerovati da saborski zastupnik koji predstavlja građane naše županije u saboru može do te mjere zanemariti interese građana koji su ga izabrali.
Zastupnik je to koji se nije založio da naša županija dobije sredstva za brzu cestu, isti je bio kandidat za župana koji je tokom kampanje govorio da mu je cilj dobrobit građana i županije pa dao ostavku na mjesto županijskog vijećnika, isti je to zastupnik koji je od samog početka protiv izgradnje bolnice, jedino za što se taj zastupnik založio jest spajanje naše županije sa slavonskim županijama što je korisno i smisleno samo njemu i ostalim vijećnicima kojima je do sada najveći županijski problem bio font slova kojima se pišu materijali za županijsku skupštinu.

Danas su vijećnici u Gradu Čazmi izglasali prijateljstvo sa Gradom Zagrebom, jer velik dio građana Grada Čazme radi u Zagrebu i jer je cilj svrstati se uz bok velikim i razvijenim gradovima, svakom razumnom to ima smisla, samo županijski HDZ smatra da se naša županija umjesto bliskom nam i razvijenom sjeveru treba svrstati uz bok slavonskim županijama s kojima prvenstveno nemamo dobru prometnu povezanost kao ni zajedničke projekte.

Stoga s razlogom nakon što smo pročitali priopćenje gospodina Totgergelia izražavamo zabrinutost, kakav nas to zastupnik predstavlja u saboru, odgovor se nameće sam po sebi, županijska je to stranka i njen predsjednik koji umjesto o interesima i dobrobiti građana brinu samo o tome kako svaki pozitivan projekt u našoj županiji prikazati kao lošim, a možda i gospodin Totgergeli smatra da bi građani BBŽ trebali ići u virovitičku bolnicu s obzirom da ta županija iz godine u godinu bilježi negativan prirodni prirast, u njegovim očima Virovitica nam je ionako jako blizu.
Nadamo se da će gospodin Totgergeli obratiti pozornost na našu zabrinutost I dati sve od sebe da u Hrvatskom saboru I premijeru predloži I neki dobar I pozitivan project s obzirom da u ovom sazivu to još nije učinio.

Šarić Ines
Predsjednica GLAS-a BBŽ

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.