U OŠ Dubrava sve spremno za početak nove školske godine

Kao i prošle i ove godine će svi učenici Osnovne škole Dubrava i Područne škole Nova Kapela dobiti besplatne udžbenike. Ove godine  na teret državnog proračuna dok će zahvaljujući suradnji Općine Dubrava i Zagrebačke županije dobiti i besplatne radne bilježnice, atlase, likovne mape i kutije za tehničku kulturu. Kako napreduju pripreme za novu školsku godinu  u OŠ Dubrava uvjerio se načelnik Općine Dubrava Tomislav prilikom posjeta školi:

– Ove godine su sredstva za besplatne udžbenike osigurana iz proračuna Republike Hrvatske dok su sredstva za radne bilježnice, atlase, likovne mape i kutije za tehničku kulturu zajednički osigurali Općina Dubrava i Zagrebačka županija. Nama je cilj bio od prvoga dana da naši učenici imaju besplatne udžbenike. Tako će i ove godine svi naši učenici od 1. do 8. razreda dobiti besplatne udžbenike, radne bilježnice, likovne mape, pribor  za tehnički i atlase. Bitno je naglasiti i da će svi učenici prvih razreda u ponedjeljak imati doček u 13:45 u školsko sportskoj dvorani – kazao je načelnik Tomislav Okroša.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.