Plesači plesnog kluba H-8 vratili se iz Makarske i Splita s pregrštom medalja

0
216

15. i 16. lipnja u Makarskoj  i Splitu održano je natjecanje u standardnim i latinsko-američkim  plesovima u organizaciji Hrvatskog sportskog plesnog saveza i domaćina, plesnih klubova ”Mirela ” i ”Briljantin”. Natjecalo se je preko 90 parova, 50 formacija i 240 pojedinaca iz 28 klubova, a sudilo je 12 sudaca.

Među natjecateljima bili su i članovi ŠPK ”H-8”koji su postigli odličan uspjeh. U kategoriji ”mlađi osnovci D2” Filip Dujmović-Sara Haistor, osvojili su 1. mjesta i zlatne medalje u Splitu i 1. mjesta u Makarskoj u obje plesne discipline.

Odlična je bila i Ameli Koščak Vukobrat u kategoriji ”osnovci D3” koja je  u latinu osvojila 1. mjesto i zlatnu medalju, dok je u standardu osvojila 3.mjesto i brončanu medalju.

S tim sjajnim rezultatima, odlazi se na zasluženi odmor do jeseni.

Plesni klub ”H-8” poziva sve zainteresirane, da im se na jesen priključe na plesnim treninzima i sudjeluju u radu Bjelovarskih mažoretkinja.