3.HNL ISTOK, 25.kolo: Bjelovar pobijedio Čepin

0
219

Na Gradskom stadionu u Bjelovaru nogometaši Bjelovara uspjeli su pobijediti trenutno trećeplasirani Čepin u utakmici 25. kola 3.HNL istok.

Utakmica koju je obilježila gruba igra, osobito u prvom poluvremenu i velik broj kartona otišla je na stranu Bjelovarčana koji su pobijedili 2:1.

Već u 10′ Čepin je ostao bez jednog igrača jer je crveni karton dobio Goluža zbog udaranja Ostrmana. U prvom dijelu sudac je podijelio čak 6 žutih i jedan crveni karton što dovoljno govori o stanju na terenu i nervozi igrača, i domaćih i gostiju.

Drugi dio donio je ipak više nogometa i golove. Utakmicu je prelomio drugi žuti gostujućeg Krstanovića jer s dva igrača manje Čepin se više nije mogao ravnopravno nositi s Bjelovarčanima. Bjelovar je poveo u 56′ golom Rajića, da bi već 3 minute kasnije u 59′ Ostrman zabio za 2:0. S dva igrača manje Čepin je uspio zabiti gol iz jedanaesterca u sudačkoj nadoknadi.

Mladost iz Ždralova utakmicu 25. kola odigrat će danas u 17 sati. Putuju u Ivankovo, u goste Bedemu.

U 26. kolu Bjelovar igra u gostima kod Oriolika, dok će Mladost na svom Brdu igrati protiv Zrinskog. Utakmice se igraju u subotu 11. svibnja.