4. nogometna liga BJ-KC-VT, 20. kolo: Remiji Tomislava i Dinama, Garića u Virovitici i poraz Čazme

0
106

Proteklog vikenda odigrane su utakmice 20. kola 4. nogometne lige BJ-KC-VT.

Ovo kolo donijelo je susret 2 županijska ligaša, Tomislava iz Bereka i Dinama iz Predavca. Tomislav je izgleda ušao u ritam i nakon pobjede u prošlom kolu i u ovom je došao do boda. U prvom poluvremenu Tomislav je bio bolji i s 1:0 odlazi na odmor, dok je Dinamo preuzeo inicijativu u drugom poluvremenu te boljom igrom došao do poravnanja rezultata. Dinamo je nakon izjednačenja nastavio opsadu gola  domaćina ali po teškim uvjetima i mokrom terenu rezultat je ostao nepromijenjen. Tomislav – Dinamo 1:1.

I u sljedećem kolu Tomislav igra protiv županijskog ligaša. Ide u goste Čazmi koja je izgubila 1:0 od Podravca iz Virja. Čazma je na začelju tablice iza Tomislava koji ima 2 boda više.

Dodajmo, kako je i Garić izvukao bod u gostima kod Virovitice, bilo je 1:1.