3. HNL ISTOK, 24.kolo: Mladost do boda, Bjelovar izgubio

0
259

U 24. kolu 3.HNL istok Bjelovar je u gostima u Vinkovcima kod prvoplasirane Cibalije izgubio 5:2. Cibalija je već u prvih 20 minuta povela 2:0, golovima Belje u 15′ i Oršolića u 19′. Na 2:1 je iz jedanaesterca u 45′ smanjio Hajdarović.

Drugo poluvrijeme započelo je novim golom Cibalije već u 49′ kada je za 3:1 zabio Tustonjić, a sve nedoumice oko pobjednika, ako ih je i bilo, riješili su Beljo svojim drugim golom u 54′ i Dogan u 62′. Na 5:2 smanjio je u 85′ Kuprešak.

Mladost je na Brdu u Ždralovima sa Vihorom podijelila bodove i odigrala 0:0.

U 25. kolu Mladost će u goste u Ivankovo Bedemu, dok će Bjelovar na Gradskom stadionu odigrati još jednu utakmicu sa klubom s vrha tablice, u subotu u goste dolazi trećeplasirani Čepin.