Gradonačelnik Pirak čestitao na uspjesima članovima SD Čazmatrans

0
85

Streljačko društvo Čazmatrans ostvarilo je značajne rezultate na Prvenstvu RH u gađanju velikokalibarskom puškom PAP 7,62 te 7,9 mm Dubravko Pirak osvojio je 1. mjesto pojedinačno, a 2. mjesto osvojili su ekipno. Isto tako  SD Čazmatrans je bilo uspješno i u malokalibarskoj, jurišnoj i snajperskoj pušci, gdje su osvojili 1. i 2. mjesto ekipno, a dobre rezultate postigli su i pojedinačno.

Na postignutim uspjesima čestitao im je  gradonačelnik Grada Čazme Dinko Pirak:

Drago mi je što vas mogu pozdraviti, po onom što ste donijeli od pehara i medalja vidi se da se radi o najtrofejnijim sportašima Grada Čazme i ja vam na tome čestitam. Ovo što ste donijeli dokazuje da imamo vrhunske sportaše i vrhunske pojedince ali i ekipe. Ispred Grada Čazme i naših građana danas smo se ovdje i okupili da vam čestitamo na vašim uspjesima i da vam zaželimo još puno dobrih rezultata i uspjeha na natjecanjima – rekao je gradonačelnik Dinko Pirak.

Grad Čazma strijelce je nagradio za poseban uspjeh u sportu sa 10.000,00 kuna.