3. HNL istok, 22.kolo: Pobjeda Mladosti, poraz Bjelovara

0
134

Polovičan uspjeh naših županijskih trećeligaša u 22. kolu 3. HNL istok. Poraz Bjelovara u Pleternici i pobjeda Mladosti na Brdu u Ždralovima.

Mladost je odigrala dobru utakmicu protiv Koprivnice i slavila 3:0. Doduše mreža se prvi put zatresla tek u 72′ kada je Mile Sučić načeo goste. Deset minuta kasnije na 2:0 povisio je Roko Vučak, dok je za 3:0 gostujući Jovanovski u sudačkoj nadoknadi, u 92′ loptu spremio u svoju mrežu. U 23. kolu Mladost ide u goste Slavoniji i Požegu.

Bjelovarčani su upisali još jedan poraz, ovaj put u gostima kod Slavije u Pleternici. Slavija je povela već u 15′ golom Hrvoja Ančurovskog i 1:0 je bio rezultat s kojim se otišlo na odmor. Sve je bilo riješeno u tri minute nastavka, od 56′ – 59′. U 56′ iz jedanaesterca zabija Abramović, da bi tri minute kasnije svoj drugi gol zabio Ančurovski. Ivan Nikšić je u 73′ uspio samo smanjiti na 3:1 kako je i završilo na kraju. U 23. kolu u goste na Gradski stadion u Bjelovaru dolazi Sloga iz Nove gradiške. Utakmice se igraju u subotu 20. travnja od 16:30.