Dodijeljena priznanja najboljim sportašicama, sportašima i ekipama BBŽ za 2018. godinu

0
204

Športska zajednica BBŽ na svečanosti u bjelovarskom Hotelu Central dodijelila je nagrade najboljim županijskim sportašicama i sportašima u 2018. godini.

Donosimo popis najboljih:

Kadetkinje:

1. Ena Daskijević – Taekwondo klub Omega

2. Sandra Mihajlović – Savate klub „Šan“, Garešnica

3. Erna Čizamzija – SRD Česma Bjelovar

Kadeti:

1. Renato Premužić – Savate klub „Šan“, Garešnica

2. Bruno Grđan – Taekwondo klub Omega

3. Mihovil Kozić – RK Bjelovar

Kadetkinje ekipno:

1. Hrvatski karate klub „Slavko Krivski – Termal“, Daruvar

2. SRD Česma Bjelovar

3. Stolnoteniski klub Bjelovar

Kadeti ekipno:

1. Rukometni klub Bjelovar

2. Odbojkaški klub Daruvar

3. Košarkaški klub Bjelovar

Juniorke:

1. Karmela Pokopac – ŽRK Bjelovar

2. Dora Dent – Atletski klub Bjelovar

3. Ivana Grgić – Stolnoteniski klub Bjelovar

Juniori:

1. Kevin Češljar – Taekwondo klub Fox

2. Jurica Kovačić – Atletski klub Bjelovar

3. Vito Porobić – Košarkaški klub Bjelovar

Juniorke ekipno:

1. Ženski rukometni klub  Bjelovar

2. Stolnoteniski klub Bjelovar

3. Atletski klub Bjelovar

Juniori ekipno:

1. Nogometni klub Bjelovar

2. Atletski klub Bjelovar

3. Društvo daruvarskih strelaca 1885

Seniorke:

1. Ivana Dragišić, članica Ženskog rukometnog kluba BJELOVAR

2. Anja Lončar, članica Karate kluba „Slavko Krivski – Termal“

3. Ana Piragić članica Teakvondo kluba „OMEGA“  iz Bjelovara

Seniori:

1. Miran Maričić član Streljačkog društva BJELOVAR 1874.

2. Željko Košutić, član Kuglačkog kluba BJELOVAR 

3. Matko Ognjen, član Šahovsko kluba MOUNT TRADE iz Garešnice

Seniorke ekipno:

1. Ženski rukometni klub  Bjelovar

2. Ženski odbojkaški  klub  Bjelovar

3. Stolnoteniski klub Bjelovar

Seniori ekipno:

1. KUGLAČKI KLUB „BJELOVAR“

2. RUKOMETNI KLUB „BJELOVAR“

3. ODBOJKAŠKI KLUB DARUVAR

NAJBOLJE SPORTAŠICE I SPORTAŠI S INVALIDITETOM

Seniorke:

1. Draga Uremović članica DŠI  „Sokol“ Bjelovar

2. Mirjana Pahoki članica Udruge sportske rekreacije osoba s invaliditetom Daruvar 

3. Zdenka Šorša, članica Sokola iz Bjelovara

Seniori:

1. Deni Černi član Atletskog kluba invalida OTOS iz Grubišnog Polja

2. Damir Bošnjak, član Streljačkog kluba „OSI“ iz Bjelovara

3. Albin Vidović  član Atletskog kluba “Sokol” iz Bjelovara

Seniorke ekipno:

1. Ženska ekipa Športskog saveza Osoba sa invaliditetom Bjelovarsko-bilogorske županije

2. Ženska ekipa ŠSOSI BBŽ u pikadu

3. Ženska ekipa Udruge za šport i rekreaciju  Daruvar

Seniori ekipno:

1. Atletski klub „SOKOL“ iz Bjelovara

2. Športski savez osoba sa invaliditetom BBŽ

3. ATLETSKI KLUB OTOS iz Grubišnog Polja

NAGRAĐENI U KATEGORIJI ŠKOLSKI SPORT:

  • Mladići gimnazije Bjelovar
  • dječaci odbojkaške ekipe osnovne škole Vladimira Nazora iz Daruvara
  • Učenice III. Osnovne škole Bjelovar
  • Dječaci IV. osnovne škole Bjelovar

POSEBNA PRIZNANJA I PLAKETE ZA ŽIVOTNA DJELA

  • Posebno priznanje – Vjekoslav Karakaš član sportskog kluba PHOENIX GYM GAREŠNICA
  • BRONČANU PLAKETU Športske zajednice BBŽ dobio je Ivan Daskijević za 25-godišnji rad u Taekwondo klubu Omega.
  • Srebrnu plaketu Športske zajednice Bjelovarsko-bilgorske županije dobio je Košarkašaki klub Bjelovar
  • Zlatnu plaketu dobio je Muški odbojkaški klub Čazma
  • Trofej Zajednice primio je i Nogometni klub „BRESTOVAC“ iz Garešničkog Brestvoca
  • Trofej Športske zajednice Bjelovarsko-bilogorske županije za životno djelo otišao je u ruke daruvarčaninu Slavku Bališu

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.