U petak, 18. travnja, na prostoru Gradske tržnice u Čazmi održana je besplatna podjela pečenih ribica povodom Velikog petka. Događaj je organizirao Grad Čazma, a građani su se u velikom broju odazvali pozivu na zajedničko druženje i tradicionalni obrok uoči Uskrsa.
Ova praksa započela je prošle godine na Badnjak, kada je po prvi put organizirana slična podjela ribica, a zbog pozitivnih reakcija i velikog interesa, odlučeno je da se događaj ponovi i u uskrsno vrijeme.
U ugodnoj atmosferi i uz neformalno druženje, građani su imali priliku provesti prijepodne u društvu obitelji, prijatelja i sugrađana, što je i bila namjera organizatora.
– Pozvali smo sve da nam se pridruže s obitelji i prijateljima i jako nam je drago što su se u tolikom broju odazvali – poručili su iz Grada.
Imate priču ili informaciju?
Želite na neki problem upozoriti ili nekoga istaknuti?
Pošaljite nam poruku.
Vaši podaci neće biti javno objavljeni niti proslijeđeni trećim stranama.










![[FOTO I VIDEO] Puhački orkestar Čazma obilježio Praznik rada tradicionalnom budnicom](https://superportal.hr/wp-content/uploads/2026/05/1777615347059-100x70.jpg)
