Ponekad je najljepše vijesti i najlakše napisati. Upravo je ova jedna od njih.
Petra iz Čazme, mlada žena koja je prošlog tjedna dobila novu priliku za život zahvaljujući uspješno obavljenoj transplantaciji srca, danas je prebačena s jedinice intenzivne njege na bolnički odjel. Prvi put nakon operacije javila se javno, kratkom porukom na svom Facebook profilu. Još iscrpljena, ali duboko dirnuta podrškom koju je primila, napisala je:
„Želim se svima zahvaliti. Možda ne mogu baš još dobro pisat. No stvarno ne znate koliko mi puno znači podrška poznatih i nepoznatih ljudi. Ne mogu svima odgovoriti na poruke, tako da ću ovim putem napisati da se osjećam dobro te da moj novi motor radi veoma dobro. Volim vas sve i hvala još jednom“
Podsjetimo, Petra je prošle subote hitno prevezena iz Čazme u Zagreb nakon što je stigla vijest da je pronađen odgovarajući donor. Operacija je obavljena u noći sa subote na nedjelju, a već u ranim jutarnjim satima potvrđeno je da je srce prihvaćeno i da uspješno radi.
Petri i njezinoj obitelji – koja je sve ovo prošla uz nju – želimo snagu, zdravlje i mir. A Petri posebno – da se što prije oporavi i da njezin „motor“ nastavi raditi pouzdano i snažno.











