Asfaltiranje prometnice kroz Mišulinovac – promet zatvoren od 2. svibnja

Zbog radova na asfaltiranju, prometnica koja prolazi kroz Mišulinovac bit će zatvorena za sav promet, uključujući i stanare, u vremenskom razdoblju od petka, 2. svibnja 2025. u 7:00 sati do subote, 3. svibnja 2025. u 17:00 sati.

Iz Općine Veliko Trojstvo mole građane za razumijevanje i dodatno strpljenje jer prometovanje navedenom dionicom neće biti moguće.

Radovi se nastavljaju od ponedjeljka, 5. svibnja, kada slijedi nastavak asfaltiranja koje će potrajati nekoliko dana, ovisno o vremenskim uvjetima. U slučaju kiše ili drugih nepovoljnih uvjeta, radovi će biti prekinuti i nastavljeni čim to bude moguće.

Projekt asfaltiranja obuhvaća modernizaciju prometnice kroz Mišulinovac, a nakon završetka radova očekuje se značajno poboljšanje prometne sigurnosti i kvalitete infrastrukture.

Iz Općine još jednom zahvaljuju svim stanovnicima i korisnicima prometnice na strpljenju tijekom izvođenja radova.