Bjelovar je ovih dana ispunjen blagdanskim ozračjem – sjajem lampica, mirisima blagdanskih delicija i radošću adventskog druženja. Jučer je svečano otvoren Advent u Bjelovaru, a čarolija se nastavlja i danas, u nedjelju, 1. prosinca.

Današnji program donosi raznolik sadržaj za sve generacije:

  • 17:00 – Šetnja s Djedom i Bakom Mraz na korzu i u središnjem gradskom parku.
  • 18:00 – Druženje s Djedom Mrazom u Kući Djeda i Bake Mraz (Ulica Vatroslava Lisinskog).
  • 19:00 – Koncert Tamburaškog sastava Ledina na Adventskoj pozornici.

Osim programa, posjetitelji mogu uživati na Adventskom sajmu, koji nudi bogat izbor rukotvorina, suvenira i blagdanskih specijaliteta lokalnih izlagača i ugostitelja. Sve se odvija u jedinstvenoj atmosferi božićnih ukrasa i adventskih lampica, stvarajući nezaboravne trenutke u srcu grada.

Pozivamo sve građane da posjete Advent u Bjelovaru, sudjeluju u događanjima i podijele svoje fotografije na društvenim mrežama koristeći hashtag #adventubjelovaru te označe službenu stranicu Advent u Bjelovaru.