Naši nogometni drugoligaši u 24. kolu 2. Supersport nogometne lige imali su polovičan učinak. Ždralovačka Mladost na svom Brdu došla je do 3 boda protiv križevačkog radnika, a nogometaši Bjelovara su se s gostovanja iz Dugog Sela vratili bez bodova, s dva gola u mreži.

Mladost je možda puno lakše od očekivanog došla do sva tri boda protiv križevačkog Radnika. Već u 4′ mrežu radnika zatresao je Luka Pisačić, da bi na 2:0 u 24′ povisio Nikola Marić koji je zabio i za konačnih 3:0 u 67′.

Bjelovar je pak poražen s 2:0 u Dugom Selu protiv istoimenog kluba. Poluvrijeme je završilo 0:0, da bi u drugom dijelu prvo za 1:0 u 56′ minuti zabio Matija Fintić, a za konačnih 2:0 u 78′ Marin Božanović.

U 25. kolu Bjelovar će ponovno u goste, ovoga puta kod Jadrana u Poreč, a Mladost će na Brdu ugostiti Dugo Selo. Utakmice se igraju 27. travnja u 17 sati.