Važne bodove u borbi za europsku kartu sljedeće sezone izgubile su rukometašice Bjelovara protiv izravnog konkurenta Dugog sela 55. Bio je to vrlo zanimljiv susret s mnogo promjena u vodstvu. Početak je pripao rukometašicama Dugog Sela. Sjajnim nizom od četiri pogotka za redom Dugoselke su povele 1:4. I čuvale su vodstvo sve do 22. minute. Tada ono prelazi na stranu domaćih rukometašica (10:9). I ne samo to. Tri minute prije kraja, Bjelovarčanke rade seriju od tri pogotka i vode 13:10. No, nisu izdržale do kraja. Gošće su uzvratile na isti način pa se na predah otišlo s 13:13. Drugi dio otvoren je igrom pogodak za pogodak. Gošće pak, uskoro još malo podižu ritam svoje igre i uspijevaju u 43. minuti pobjeći na velikih pet razlike (17:22). Mnogima se činilo da je pobjednik odlučen. Ali Bjelovar je najprije u 47. stigao na dva pogotka zaostatka (21:23) i ponovno uveo susret u nemirne vode. Pet minuta prije završetka stigle su domaće i na minus jedan (25:26), ali do izjednačenja ili pobjede ipak nisu mogle. Dugo Selo 55 je ostalo čvrsto u tijesnoj završnici i na kraju slavilo (26:28). Karmela Pokopac imala je odličnu večer s 14 obrana. Najbolji strijelac Bjelovara bila je Mirna Gašparović sa šest pogodaka. U pobjedničkim redovima istaknula se Mara Plašić s 10 obrana, a prvi strijelac bila je izvanredna Josipa Bebek s 10 pogodaka.