U Kulturnom centru Rovišće održana je svečanost proglašenja najboljih sportašica, sportaša, sportskih ekipa i sportskih djelatnika Bjelovarsko – bilogorske županije u prošloj godini.

Najbolje sportašice, sportaši i sportske ekipe u 2023. godini – parasport

SENIORKE POJEDINAČNO  
1.  MARIETA MAGDIĆKULTURNO SPORTSKI KLUB KUL – PONG BJELOVAR
2.  VALENTINA KUZMEKPARASTOLNOTENISKI KLUB „SOKOL“ BJELOVAR
3.  MARIJA LASLOPARASPORTSKI SAVEZ BBŽ – UDRUGA ZA PARASPORT I REKREACIJU DARUVAR
SENIORI POJEDINAČNO  
1.  DENI ČERNIPARAATLETSKI KLUB OTOS GRUBIŠNO POLJE
2.  DAMIR BOŠNJAKPARASTRELJAČKI KLUB BJELOVAR
3.  RADOVAN HALASPARAATLETSKI KLUB SOKOL BJELOVAR
NAJBOLJA ŽENSKA EKIPA  
1.  PARASPORTSKI SAVEZ BBŽ – BJELOVARSKI PARASPORTSKI SAVEZ U VISEĆOJ KUGLANI
2.  PARASPORTSKI SAVEZ BBŽ – BJELOVARSKI PARASPORTSKI SAVEZ U PIKADU
3.  PARASPORTSKI SAVEZ BBŽ – UDURGA ZA PARASPORT I REKREACIJU DARUVAR U PIKADU
NAJBOLJA MUŠKA EKIPA  
1.  PARAATLETSKI KLUB OTOS GRUBIŠNO POLJE
2.  PARAATLETSKI KLUB SOKOL BJELOVAR
3.  PARASPORTSKI SAVEZ BBŽ – UDURGA ZA PARASPORT I REKREACIJU DARUVAR U PIKADU

Najbolje sportašice, sportaši, sportske ekipe i sportski djelatnici za 2023. godinu prema postignutim rezultatima i uzrasnim kategorijama

KADETKINJE POJEDINAČNO  
1.  PETRA JUKIĆTAEKWONDO KLUB OMEGA
2.  KLARA KONČARSTOLNOTENISKI KLUB BJELOVAR
3.  PAULINA KOVAČEVIĆTAEKWONDO KLUB FOX
3.ESTHER PAVIČIĆHRVATSKI KARATE KLUB „SLAVKO KRIVSKI – TERMAL“ DARUVAR
KADETI POJEDINAČNO  
1.PETAR DASKIJEVIĆTAEKWONDO KLUB OMEGA
2.ROBERT RIJETKOVIĆSAVATE KLUB „ŠAN“ GAREŠNICA
3.TIN ĐURANECSTRELJAČKO DRUŠTVO BJELOVAR 1874
JUNIORKE POJEDINAČNO
1.REA KONJEVIĆTAEKWONDO KLUB FOX
2.LAURA OPAČIĆSTRELJAČKO DRUŠTVO BJELOVAR 1874
3.ENA DASKIJEVIĆTAEKWONDO KLUB OMEGA
JUNIORI POJEDINAČNO  
1.TOMISLAV KRANJECSAVATE KLUB „ŠAN“ GAREŠNICA
2.PATRIK HAJDUKOVIĆTAEKWONDO KLUB FOX
3.HRVOJE TARITAŠSTRELJAČKO DRUŠTVO BJELOVAR 1874
SENIORKE POJEDINAČNO
1.ELA JELIĆTAEKWONDO KLUB OMEGA
2.EMA BUGARINOVIĆTAEKWONDO KLUB FOX
3.TATJANA BANJACSTRELJAČKO DRUŠTVO BJELOVAR 1874
SENIORI POJEDINAČNO  
1.  MIRAN MARIČIĆSTRELJAČKO DRUŠTVO BJELOVAR 1874
2.  KEVIN ČEŠLJARTAEKWONDO KLUB FOX
3.  MATEO LEDINSKIATLETSKI KLUB BJELOVAR
KADETKINJE EKIPNO  
1.STRELJAČKO DRUŠTVO BJELOVAR 1874
2.TAEKWONDO KLUB OMEGA
3.STOLNOTENISKI KLUB BJELOVAR
KADETI EKIPNO
1.HRVATSKI KARATE KLUB „SLAVKO KRIVSKI – TERMAL“ DARUVAR
2.TAEKWONDO KLUB OMEGA
3.STRELJAČKO DRUŠTVO BJELOVAR 1874
JUNIORKE EKIPNO  
1.  TAEKWONDO KLUB FOX  
2.  STRELJAČKO DRUŠTVO BJELOVAR 1874
3.  STOLNOTENISKI KLUB BJELOVAR  
JUNIORI EKIPNO  
1.  MALONOGOMETNI KLUB BJELOVAR  
2.  STRELJAČKO DRUŠTVO BJELOVAR 1874  
3.  RUKOMETNI KLUB BJELOVAR  
SENIORKE EKIPNO  
1.  ŽENSKI RUKOMETNI KLUB BJELOVAR  
2.  TAEKWONDO KLUB OMEGA  
3.  STRELJAČKO DRUŠTVO BJELOVAR 1874  
SENIORI EKIPNO  
1.  STRELJAČKO DRUŠTVO BJELOVAR 1874  
2.  RUKOMETNI KLUB BJELOVAR  
3.  MALONOGOMETNI KLUB BJELOVAR  

ZLATNA PLAKETA ŠPORTSKE ZAJEDNICE BJELOVARSKO – BILOGORSKE ŽUPANIJE:

  • ZORAN ĆUIĆ
  • UDURGA ZA PARASPORT I REKREACIJU DARUVAR

TROFEJ ŠPORTSKE ZAJEDNICE BJELOVARSKO – BILOGORSKE ŽUPANIJE:

  • MARIJAN REZNEKI
  • SLAVKO PRIŠĆAN
  • HRVATSKO PLANINARSKO DRUŠTVO „BILOGORA“ BJELOVAR
  • NOGOMETNI KLUB „GARIĆ“ GAREŠNICA