Hana do zlata

Dana 2.3.2024. u Ivancu u organizaciji domicilnog kluba održan je međunarodni HSPS BT u standardnim i latinsko-američkim plesovima za Trofej grada Ivanca gdje se natjecalo preko 200 natjecatelja iz Slovenije i RH a sudilo je 6  sudaca.

Među natjecateljima bili su  članice i članovi ŠPK H-8 i to:Jelena Ivanika, Lana Ivanika, Marta Novaković, Sara Haistor, Ameli Koščak Vukobrat, Gloria Berec i  Hana Birač.

Do prvog mjesta i zlatne medalje došla je Hana Birač u standardnim plesovima dok je u latinsko-američkim plesovima u finalu bila 5-ta, dok je Ameli Koščak Vukobrat u obje discipline u finalu bila 3. s osvojenim brončanim medaljama.

U svojoj kategoriji Gloria Berec ostvarila je dobar rezultat osvajanjem u finalu 5.mjesto u latinsko-američkim plesovima.

Ostali rezultati po svojim kategorijama u velikoj konkurenciji u standardnim plesovima ostvarili su:Lana Ivanika 13., Jelena Ivanika 10.,Marta Novaković 10., Sara  Haistor 8., dok su u latinsko-američkim plesovima ostvareni slijedeći rezultati:Marta Novaković 9., Sara Haistor 8., Lana Ivanika 8., Jelena Ivanika 8

Slijedeće natjecanje je u državno prvenstvo u latinsko-američkim plesovima u Splitu.

Imate priču ili informaciju?

Želite na neki problem upozoriti ili nekoga istaknuti?

Pošaljite nam poruku.

    Vaši podaci neće biti javno objavljeni niti proslijeđeni trećim stranama.