I to se moralo dogoditi, da i odbojkaši Čazme izgube utakmicu u ovoj sezoni. Dugi je to bio niz bez poraza koji su odbojkaši Čazme napravili, 12 kola bez poraza, a onda ih je u subotu 10. veljače na njihovom parketu u Školsko-sportskoj dvorani u Čazmi pobijedila Gorica. Bio je to uzbudljiv susret koji je otišao u 5 setova. Prvi su Čazmanci dobili 28:26, drugu su zgubili istim rezultatom, da bi onda i treći set dobila Gorica s 20:25. Čazma se vraća u četvrtom setu kojeg dobiva bez većih problema 25:17, da bi na kraju ipak Gorica slavila u petom setu 12:15. Može se reći da je opet Čazmance pobjede koštao fair-play. Naime, na 12:12 suttkinja nije vidjela da je u bloku Karapandža doirnuo loptu i dosudila je poen Čazmi, ali sportski, kao u već nekoliko prilika, Čazmanci su priznali grešku, pa je poen otišao na stranu Gorice, koja je na kraju i slavila. No, kako nam je već jednom prilikom izjavio trener Krešimir Donđivić u sličnoj situaciji, poštenje se uvijek vrati.

–  Gorica je stvarno odigrala dobro, a mi opet nismo bili na nekom top nivou, tako da su zasluženo pobijedili. U idućem kolu smo kod Mladosti i sada nam je to jako bitna utakmica jer imamo samo dva boda više od Daruvara, ali mislim da ni Daruvaru neće biti lako u Gorici gdje igraju sljedeće kolo. Nadam se da ćemo mi dobiti,a Daruvar izgubiti, pa da se vratimo na plus četiri, rekao je Donđivić nakon utakmice.