Nakon što je prije nekoliko dana nepoznati počinitelj u Garešnici, u Graničarskoj ulici na gradskom groblju s grobnog mjesta ukrao brončani kip zabilježena je još jedna krađa na groblju.
Naime, kako je izvijestila PU bjelovarsko-bilogorska u ponedjeljak 21. veljače, 56-godišnjakinja je podnijela kaznenu prijavu zbog kaznenog djela „Krađa“ iz članka 228. Kaznenog zakona.
U prijavi je navela da je u periodu od petka 18. veljače do nedjelje 20. veljače, nepoznati počinitelj u Hrastovcu, u Ulici Bana Jelačića na mjesnom groblju s grobnog mjesta njezinog pokojnog supruga ukrao vazu i ostakljeni stalak za svijeću.
Nastalu štetu cijeni na nekoliko tisuća kuna.
Imate priču ili informaciju?
Želite na neki problem upozoriti ili nekoga istaknuti?
Pošaljite nam poruku.
Vaši podaci neće biti javno objavljeni niti proslijeđeni trećim stranama.












